skip to Main Content

In de week van maandag 22 januari t/m vrijdag 26 januari vond er bij het distributiecentrum van Stichting Babyspullen in Heerhugowaard een actieweek ‘Goede voornemens’ plaats. Tijdens een actieweek komen mensen ons een dagje helpen met sorteren, vouwen en opstapelen. Je ervaart dan eens hoe het er bij ons op het distributiecentrum aan toe gaat. Deze actieweek verwelkomden we 20 nieuwe mensen die ons een dagje wilden komen helpen. Geweldig, want daardoor kon er extra veel werk verzet worden. Deze extra helpende handen zijn onmisbaar, want de vraag naar babystartpakketten blijft groeien.

Ook meedoen

Stichting Babyspullen organiseert regelmatig een actieweek. Tijdens de actieweek kun je ons vrijblijvend een keer meehelpen met het sorteren van de binnengekomen babyspullen. Misschien vind je het leuk om met een groepje vrienden, buren of collega’s te komen? Ook dat kan natuurlijk. We maken er een gezellige dag van. Je bent van harte welkom op het Nijverheidsplein 2F in Heerhugowaard. Wil je ons een dag meehelpen? Stuur dan een e-mail naar info@stichtingbabyspullen.nl. Stichting Babyspullen kan baby’s en (aanstaande) ouders alleen helpen dankzij de inzet van enthousiaste vrijwilligers. Daarom zijn wij altijd op zoek naar mensen die ons team willen komen versterken.

Back To Top